Meyuzam
Yardım ve destek 9/18 Yardım ve destek 9/18
 Kargo bedava 1000 tl üzeri Kargo bedava 1000 tl üzeri
Ürün iadesi Ürün iadesi

Meyuzam Venedik Aynalı 1 Raflı 4 Askılı Beyaz Anahtarlık Asklık

0 Yorumlar
129 99 TL 199 99 TL
Kullanılabilirlik: stokta var
Kullanılabilirlik: Son 1 adet
Kullanılabilirlik: yok
Adet

faydalar

-35% indirim!
Ücretsiz kargo 1000 TL ÜZERİ ÜRÜNLER
Destek 9/18 Yardım ve destek 9/18
Hızlı arama 05317016505
İade ürün PARA İADESİ 14 GÜN

paylaş:

Açıklama

Ev ve işyerlerinizin girişleri için tasarlanmış şık, ekonomik ve dekoratif Meyuzam anahtar askısıdır. Yeni evler için oldukça güzel bir hediye. 4 adet metal kancası 1 adet rafı ile anahtarlarınızı arama derdiniz son bulur. Kancalar, anahtarlar ve asmak istediğiniz benzer eşyalar için yeterince sağlamdır.Önemli notlarınız, faturalarınız, gözlük, ruhsat, cüzdan, telefon, şapka, şemsiye, köpek tasması vb. eşyalarınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.El yapımı olup ahşap malzemeden üretilmiştir.Aynalı anahtar askılığı tamamen ahşaptan imal edilmiştir. Ürün üzerindeki ayna orijinal 4mm flotal aynadır pleksiglas veya benzeri bir malzeme değildir. Ürün üzerindeki objeler dekor amaçlı olup ürüne dahil değildir.

Kargo bilgisi

genel iade şartları

ister gerçek ister tüzel kişi olun, ürünleri kargo ile size teslim edildikleri andan itibaren 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Bu nedenle, dikkate alınması için iade formu ürünün teslim / teslim tarihinden (showroom'dan) itibaren en geç 14. iş günü içerisinde gönderilebilir. "
İade ettiğiniz tüm ürünler, onları teslim aldığınız durumda olmalıdır. İzinsiz müdahalelerde bulunulmuş veya sizin tarafınızdan zarar görmüş ürünleri kabul edemeyiz: aşınma izleri veya aşırı kullanım, çizikler, ufalanmalar, darbeler, mekanik / elektrik şoklar
Ürünleri, üretici / distribütör tarafından verilmişse orijinal etiketleri, bozulmamış, orijinal garanti belgesi ve size teslim edilmiş tüm belgeler ile birlikte orijinal ambalajında ​​iade etmelisiniz.
Herhangi bir mobilya ürününü mühürlenmişse iade edebilirsiniz. Açılmış ve montajı yapılmış iade ürünleri olarak kabul edemiyoruz.
Ürünlerin iadesinin doğrudan masrafları alıcıya aittir. Üretim hatası veya yanlış ürün teslim alırsa nakliye ücretini ödemez ve iade MEYUZAM tarafından organize edilir.


TAŞIMA KOŞULLARI

Değeri 1000 TL'nin üstünde olan siparişlerin tek bir nakliye ücreti 99 tl dir. Bu miktarı altındaki siparişler, ülkenin herhangi bir yerindenakliye ücretsizdir .Küçük paketlerde kapıya, hacimli paketler için blok önüne ekspres kargo ile teslimat yapılır.Ürünler demonte olarak, krokisi ve montaj aksesuarları ile birlikte teslim edilir ve montajı alıcı tarafından yapılır.

Tavsiyelerimiz

Başkalarının baktıkları