Meyuzam
Yardım ve destek 9/18 Yardım ve destek 9/18
 Kargo bedava 1000 tl üzeri Kargo bedava 1000 tl üzeri
Ürün iadesi Ürün iadesi

Hakkımızda

Meyuzam, ailenize ve başarılı iç dekorasyonlara adanmış bir dükkan. Kaliteli malzemelerden yapılmış ucuz mobilyalar, tarzı ne olursa olsun herhangi bir odaya katlanabilir. İster klasik ahşap mobilyalar, ister özel renklerde modern mobilyalar tercih edin Homs ile evinizi A'dan Z'ye dekore edebilirsiniz.

Oturma odası mobilyaları müşterilerimize çekyatlardan sehpalara, kitaplıklardan, çekmecelerden raflara ve köşelere kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Meyuzam'dan ucuz mobilya ve kaliteli tasarım

Kaliteli malzemeler ve ergonomik tasarım konforunuzu ön planda tutar. Açılır kanepeler ve köşeler, evde daha fazla yer kazanmak için özel olarak oluşturulmuş, saklama kutuları ve sünger malzemeli yay sistemi ile donatılmıştır. Retro format, tasarımcıların favorilerinden biridir ve koltuk ve koltuk takımlarında ve monokrom kitaplıklarda bulunabilir.

Postmodern mimariye tutkulu olanlar, soyut öğeler içeren aksesuarların yanı sıra minimalist dekoratif parçaların da tadını çıkarabilirler.

Homs, dekorasyon için tasarlanan mekana bağlı olarak oturma odası, banyo, mutfak, yatak odası ve koridor için mobilya sağlıyor.

Avantajlı fiyatlarla modern mobilyalar

Oturma odaları veya oturma odaları zevkinize göre optimize edilmelidir. Neşeli renkler, aynı zamanda tek renkli akorlar oturma odası için parça koleksiyonumuzda bulunabilir. Son derece zarif, çiçek veya geometrik desenler, çekyatlar ve yastık köşeleri evinizin tarzını yeniden tanımlıyor.