Meyuzam
Yardım ve destek 9/18 Yardım ve destek 9/18
 Kargo bedava 1000 tl üzeri Kargo bedava 1000 tl üzeri
Ürün iadesi Ürün iadesi

MÜKEMMEL YATAK için 7 adım

09.12.2019
0

MÜKEMMEL YATAK için 7 adım

Hayatımızın üçte birini yatakta geçiriyoruz, bu yüzden yatağı dikkatli seçmek normaldir. Daha iyi bir yatakta iyi bir uyku, işte, evde daha iyi performans vereceğiniz ve genel durumunuzun daha iyi olacağı anlamına gelir. MÜKEMMEL YATAK seçmenize yardımcı olacak 7 adım öneriyorum.

 1. Oda boyutu
  Çift kişilik yataklar 1,40 m'den başlar ve 2,2 m'nin üzerine çıkar.Yatak odasının büyüklüğünü göz önünde bulundurmakta fayda var. Rahatlamak için yatağın etrafında biraz boşluğa ihtiyacınız var, bu nedenle oda için çok büyük bir yataktan kaçının ve MÜKEMMEL YATAK aramaya başlamadan önce doğru boyutları öğrenin.

 

https://www.meyuzam.com
 1. Depolama alanı
  Bir yatak seçerken işlevselliği düşünmek iyidir ve yatağın altındaki saklama kutusunu tercih edebilirsiniz. Ekstra yer kaplamaz ve dolabın içinde çok yer kaplayan misafir yastıkları, yatakları veya yorganları gibi hacimli şeyleri orada saklayabilirsiniz. Dairelerde yaşamak, bizi sürekli olarak depolama alanlarına sahip çok işlevli mobilyaları olabildiğince ustaca bulmaya zorluyor.

 

https://www.meyuzam.com

 

 1. Yatağı birlikte seçin
  Çift kişilik yatak arıyorsanız, eşinizle birlikte tercih etmenizde fayda var. İkiniz için yeterince geniş ve rahat olduğundan emin olun. Tek kişilik bir yatağa ihtiyacınız varsa, bu küçük bir yatağınız olduğu anlamına gelmez. Rahat, rahat hissetmek ve yumuşak nevresimlerle kendinizi şımartmak için biraz daha büyük olanı seçin.

 

https://www.meyuzam.com

 

 1. Malzemeler
  Döşemeli yataklar birçok malzeme veya renkte gelir. İster ekolojik deri hayranı olun, ister tekstil malzemeyle kaplı bir yatak, odanın tarzına ve renklerine uygun olduğundan emin olun. Perdelerinizi veya halınızı değiştirdiğinizde yine de eşleşeceğinden emin olmak için nötr bir renge odaklanmak iyidir.

 

https://www.meyuzam.com

 

 1. İyi bir yatak, doğru şilte ile MÜKEMMELDİR
  Çok çeşitli şilteler mevcuttur: ortopedik, tam ortopedik, ayrı ayrı sarılmış yaylı, hafızalı köpüklü. Hangi yatağın size uygun olduğunu öğrenmek için kendinizi bilgilendirmek ve biraz okumak iyidir. Herhangi bir sırt probleminiz varsa, doktorunuza da sorabilirsiniz. Herhangi bir probleminiz yoksa orta sertlikte birini seçmek iyi olur. Hayatınızın en iyi uykusunu hatırlayın: İster yurtdışında bir otel ister bir akrabanızın evinde olsun, yatak nasıldı?

 

https://www.meyuzam.com

 

 1. Bütçe
  Bir yatak her şeyi içermelidir: taban veya yatak, basit veya katlanır yatak (saklama kutulu yatak için) ve başlık. Kendiniz ve bütçeniz için doğru döşemeli yatağı seçin ve sahte "yarım yatak" tekliflerine aldanmayın.

 

https://www.meyuzam.com

 

 1. Yatak ayakları
  Bu muhtemelen düşündüğünüz son şeydir, ancak bu çok önemli bir yönüdür. PERFECT döşemeli yatağın bacakları en az 5-6 cm olmalıdır, böylece altını kolayca süpürebilirsiniz ve kutuda sakladığınız şeyleri havalandırmaya yetecek kadar. Bu şekilde nemden, hoş olmayan kokulardan ve küften kaçınırsınız.

 

https://www.meyuzam.com

 

 

 

 

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Mecburi doldurulması gereken alanlar *ile işaretlendi