Meyuzam
Yardım ve destek 9/18 Yardım ve destek 9/18
 Kargo bedava 1000 tl üzeri Kargo bedava 1000 tl üzeri
Ürün iadesi Ürün iadesi

Meyuzam'dan oturma odası mobilyalarında avantajlı indirimler

14.08.2018
0

Bu sezon, kitaplıklardan dolaplara ve çekyatlara kadar oturma odası mobilyalarında en büyük indirimleriniz var.

Oturma odası, dinlenebileceğiniz yerin yanı sıra sevdiklerinizle televizyon karşısında ya da çay içmek için sosyalleştiğiniz yerdir. Oturma odasını kişiselleştirmek için uygun fiyatlarla kaliteli mobilyalara ihtiyacınız var. Meyuzam kütüphanesi ile sanat eserlerinden kitap koleksiyonlarına kadar sevdiğiniz aksesuarlarla duvarınızın büyük bir bölümünü düzenleyebilirsiniz. Düzenlemesi kolaydır, işlevselliği incelikle birleştirirler. Koyu kahverengi ve beyaz renklerdeki kütüphane, modern, tam donanımlı bir oturma odası için ideal bir parçadır.

Bir sehpa, genişletilebilir bir köşe ve yeni asma raflar ile kombinasyon halinde, dergiden kırık bir dekor oluşturabilirsiniz. Tasarımcılar bu yaz pastel renklere ve klasik siyah beyaz uyumlara odaklanıyor.

Tam bir oturma odası mobilyası için kitaplığı neyle eşleştirebilirim?

TV çekmecesi ve asma raf - pratik ve etkili aksesuar

Oturma odası, konforlu bir ceviz ve soluk beyaz TV ile daha kolay özelleştirilebilir. Beyaz ek, modern dekorlarda önemli bir unsurdur. Odaya daha fazla ışık vererek temizlik fikrini yaratır. Açık tonlar, geniş odaları güzelleştiren ve eve daha taze bir görünüm veren detaylardır.

Ayrı raflar ve bölmelerle donatılmış şifonyer, kitapların ve uzaktan kumandaların veya konsol oyunlarının saklanması için de kullanılabilir.

Kanepelerimiz veya açılabilen köşelerimizle birlikte, dinlendirici günler için en iyi dekora sahipsiniz.

Meyuzam'ın en ucuz oturma mobilyalarından ilham alın ve evinizi şık bir şekilde tamamlayın!

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Mecburi doldurulması gereken alanlar *ile işaretlendi