Meyuzam
Yardım ve destek 9/18 Yardım ve destek 9/18
 Kargo bedava 1000 tl üzeri Kargo bedava 1000 tl üzeri
Ürün iadesi Ürün iadesi

Doğru TV ünitelesi nasıl seçilir?

03.12.2019
25

Doğru TV ünitelesi nasıl seçilir?

TV herhangi bir evde bulunmuyor ve TV teknolojisinin gelişmesiyle ve TV dolaplarının tasarımı önemli ölçüde değişti. Bir TV dolabı seçerken hem estetik yönü hem de işlevselliği hesaba katmalısınız.

Oturma odanız için ideal TV dolabını seçmenize yardımcı olacak bazı basit fikirler ve ipuçları:

TV'nin boyutu
Bir TV dolabı satın almadan önce bilmeniz gereken ilk şey, TV'nin boyutudur. TV'yi yenisiyle değiştirmeyi planlıyorsanız, TV dolabını TV ile değiştirmenize gerek kalmaması için istenen boyutu hesaba katmak iyidir.

TV'yi duvara monte etmezseniz ve TV dolabının üzerine yerleştirirseniz, genel bir kural olarak, TV kabini TV ile aynı boyutta veya biraz daha büyük olmalıdır.

Bir diğer önemli kural ise ekranın ortasının göz hizasında olması, bu nedenle şifonyerin çok yüksek olmamasıdır. Bir satın alma işlemi yapmadan önce bu yönü kontrol etmek iyidir.

 

https://www.meyuzam.com

2. Görünüm ve yaşam tarzı

Çekmeceli bir TV seçerken ister klasik, modern, endüstriyel, ister bohem tarz olsun odanın dekoruna uygun olduğundan emin olmak önemlidir, dikkatinizi çeken parçanın evinize başarılı bir şekilde entegre olmasını sağlayın. Ahşabın rengini mobilyanıza uyacak şekilde bulamıyorsanız, nötr renklerde çok yönlü bir şifonyer seçebilirsiniz: beyaz, siyah veya krem.

Şifonyeri seçerken yaşam tarzınızı da göz önünde bulundurun: Çocuklarınız varsa, cam kapılı veya raflı parçalardan veya keskin olmayan süslemelerden kaçının.

https://www.meyuzam.com

 

3. Fayda - Depolama alanları

Bir şifonyer seçmek için işlevsel kısmı da düşünmelisiniz. Bazı şeyleri misafirlerin gözünden uzak tutmak istiyorsanız çekmeceli ve kapaklı kapalı alanlı şifonyer tercih etmenizde fayda var. Her durumda, şifonyerde medya ekipmanı için en az bir raf bulunmalıdır: DVD veya ses çubuğu ve TV şifonyerini tamamlayacak şekilde aile resimleri ve dekoratif objelerle çerçevelerin sergilenmesi için açık alanlar ve asma raflarla donatılması tavsiye edilir. oda tasarımı.

https://www.meyuzam.com

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Mecburi doldurulması gereken alanlar *ile işaretlendi